Zobacz więcej ofert pracy

Programista aplikacji dla bankowości

CCA Europe.pl Sp z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2516 dni temu

Ogłoszenie numer: 1620886, z dnia 2017-05-08

CCA Europe.pl jest leaderem w dziedzinie aplikacji wspierających nowoczesny biznes,

ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji dla bankowości. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie, ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie i zostać współtwórcą międzynarodowego projektu, zapoznaj się ze szczegółami oferty i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • modyfikacja oraz rozwój centralnych systemów informatycznych w systemach bankowych (host)
  • modyfikacja oraz rozwój aplikacji webowych w systemach bankowych (front-end)
  • projektowanie oraz implementacja wymagań systemowych oraz biznesowych
  • testowanie i optymalizowanie procesów
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej

Wymagania

  • umiejętność programowania w oparciu o dowolnie wybraną technologię (znajomość wzorców projektowych oraz struktur danych)
  • wiedza z zakresu baz danych oraz SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • ogólna znajomość zagadnień z dziedziny bankowości lub finansów
  • znajomość systemów operacyjnych w oparciu o UNIX
  • znajomość technologii J2EE oraz umiejętność programowania w JAVA, w tym:
    • znajomość  Spring oraz Struts
    • wiedza na temat JDBC i Hibernate
    • wiedza z zakresu web service oraz JSF
  • znajomość HTML, CSS i JavaScript
  • znajomość IDE Eclipse oraz JIRA
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN)
  • ogólna wiedza za zakresu działania serwerów aplikacji webowych (Tomcat)

Oferujemy

  • wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną
  • wstępne szkolenie jako wprowadzenie do technologii stosowanych w naszej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, konferencje)