Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Programista aplikacji webowych (Front-End)

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2799 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

O firmie:

Jesteśmy niezależną, międzynarodową firmą konsultingową z siedzibą główną w Danii (Kopenhaga) oraz siecią oddziałów w Polsce (Warszawa), Szwecji, Norwegii, Holandii i w Niemczech.  Firma została założona przez konsultantów IT w 1994 roku i od tego czasu rozwija się bardzo dynamicznie. U nas znajdziesz różnorodność projektów, formy i miejsca zatrudnienia, a co za tym idzie znakomite szanse do rozwoju. Współpracujemy z konsultantami wszelkich specjalności na każdym etapie ich karier zawodowych – od osób początkujących po ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach. Wśród naszych klientów są firmy zagraniczne, polskie oddziały międzynarodowych instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych i agencji marketingowych oraz polskie firmy z różnych sektorów (przemysłowego, finansowego, telekomunikacyjnego, informatycznego). Tym, co wyróżnia ProData Consult jest najwyższa jakość usług świadczonych przez Konsultantów oraz szybkość, z jaką możemy dostarczyć usługę Klientom przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i odpowiedniego wynagrodzenia dla Konsultantów.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 6756
Wymagania:

• Znajomość następujących elementów inżynierii oprogramowania:
• Zaawansowanej znajomości technologii webowych (HTML5, CSS, JavaScript, Node.js, SASS)
• Umiejętności tworzenia stron kompatybilnych z różnymi przeglądarkami (cross-browser)
• Znajomości technik RWD (np. bootstrap, material design)
• Znajomości jQuery, TypeScript, Angular JS
• Znajomości programów do tworzenia i obróbki grafiki
• Doświadczenie 3-5 lat

Mile widziane:
• znajomość .NET (C#), WCF, SQL
• Doświadczenie w pracy metodyką Agile
• Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Msbuild, TeamCity, powershell

Oferujemy:

• Zdobycie doświadczenia w projektach międzynarodowych w obszarze bankowości,
• Skandynawską kulturę pracy,
• Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty Multisport,
• Pakiet rekomendacji.