Zobacz więcej ofert pracy

Programista AX

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2723 dni temu

Wiodący partner Microsoft w obszarze rozwiązań biznesowych Dynamics AX, NAV, CRM poszukuje Programisty AX 2012 do swojego oddziału do Poznania.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: 21/09/01/2016mm

ZADANIA:

• Programowanie w systemie AX 2012 zgodnie z dostarczonymi opisami modyfikacji,
• Kontakty z konsultantami lub bezpośrednio z klientem (tylko w razie potrzeby),
• Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej modyfikacji,
• Testowanie

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowane informatyczne),
• Doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń w aplikacji w Microsoft Dynamics AX 2012,
• Znajomość X++, SQL, relacyjnych baz danych oraz Visual Studio,
• Komunikatywną znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

• PRACA ZDALNA W 100% - po okresie wdrożeniowym (1-2 tyg.)
• Stawka do 50 zł/h netto + VAT (do negocjacji!)
• Kontrakt B2B

• Pracę dla globalnej organizacji z listy Fortune 500, która ma swoją główną siedzibę w Stanach Zjednoczonych
• Miła atmosfera pracy
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Pakiet benefitów korporacyjnych

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.