Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista backend

Harimata
wielkopolskie
praca stacjonarna
2558 dni temu

Ogłoszenie numer: 1597365, z dnia 2017-04-17

W Harimacie opracowujemy rozwiązania, które mają realne przełożenie na poprawę jakości życia dzieci. W swojej pracy łączymy wiedzę z zakresu psychologii behawioralnej z metodami sztucznej inteligencji do wsparcia wczesnego wykrywania i terapii zaburzeń rozwoju i zachowania dzieci.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Wymagania

  • (Must) Dobra organizacja pracy i pełna samodzielność przy wykonywaniu zadań
  • .NET Core
  • Azure
  • SQL/NoSQL
  • DDD
  • GIT/Jenkins lub podobne
  • (Dodatkowo na +) Doświadczenie w pracy zdalnej

Oferujemy

  • praca przy międzynarodowym projekcie R&D
  • praca zdalna / w trybie home office
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość wpływania na kierunek rozwoju firmy