Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
  • Programista ASP.NET

    Pekao Direct Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista mid / senior  kontrakt B2B  pełny etat
    15 dni
    Czym będziesz się zajmować: projektowaniem, implementacją, rozwojem i utrzymaniem aplikacji internetowych opartych o platformę .NET, projektowaniem oraz obsługą baz danych w MS SQL Server, komunikacją z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami, wykorzystaniem nowoczesnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#/ .NET

INFOCOMP Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
3973 dni temu

Ogłoszenie numer: 273001, z dnia 2013-05-13

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do zespołu programistycznego na stanowiska:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • udział w projektowaniu i implementacji dużego systemu informatycznego

Wymagania

  • znajomość: środowiska Microsoft Visual Studio 2010, języka programowania C# i platformy .NET Framework 4,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • stałą pracę w doświadczonym zespole,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.