Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Programista C++

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Relokacja do Łodzi
praca stacjonarna
3536 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Relokacja do Łodzi

Nr Ref.: 2-10-28667/PC

Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która zajmuje się projektowanie oraz rozwijaniem innowacyjnych produktów ułatwiających funkcjonowanie ludziom na całym świecie.
W związku z rozwojem swoich struktur organizacyjnych Grafton poszukuje osób o różnym poziomie wiedzy eksperckiej, zarówno na stanowisko Developera oraz Senior Developera.

- Programista C++ będzie odpowiedzialny za rozwój, zarządzanie i administrowanie narzędziami emulacji, monitorowanie błędów i defektów oraz innych pokrewnych narzędzi używanych przez developerów.
- Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie czynnie uczestniczyć w projekcie wdrożenia specjalistycznego narzędzia IT, wspierającego zarządzanie projektami oraz śledzenie błędów i zadań.
- Dostarczanie wysokie jakości rozwiązań poprzez projektowanie oraz testowanie implementowanych zmian, uczestniczenie w całym cyklu procesu produkcji
- Dokonywanie przeglądu i specyfikacji oprogramowania, identyfikacja obszarów wymagających dalszych zmian
- Współpraca z członkami zespołu Rozwoju Aplikacji oraz innymi zespołami;
- Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe – preferowana kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika
- Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
- Doskonała, praktyczna znajomość języków C/C++
- Wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
- Doświadczenie w projektowaniu narzędzia IDE, SCM, narzędzia monitorujące błędy oraz usuwające usterki
- Znajomość języków skryptowych – JavaScript lub Python
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Zdolności analityczne
- Umiejętność pracy w zespole
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Nasz Klient oferuje:
-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-Prywatna opiekę medyczną oraz ubezpieczenie;
-Pakiet dodatkowych świadczeń;
-Jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego;
-Rozwijającą pracę w przyjaznym, kreatywnym, międzynarodowym środowisku

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)