Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

Power Media S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3269 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PM/WRO/CS/EW

Jesteś początkującym, ukierunkowanym na rozwój programistą C# lub masz już doświadczenie przy komercyjnych projektach?Zależy Ci na długofalowej pracy w zgranym zespole programistycznym?Chciałbyś /chciałabyś pracować przy wyróżnianym w konkursach produkcie, tworzonym w różnorodnej technologii?

Sprawdź naszą ofertę!

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej i firma.pl. Obecnie poszukujemy zdolnych i ambitnych programistów na potrzeby naszego wewnętrznego projektu.

W naszym zespole jest miejsce zarówno dla tych, którzy dopiero zbierają pierwsze doświadczenia w branży, jak i dla profesjonalistów z wieloletnim stażem.

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny/a za rozwój nowej aplikacji do komunikacji serwisu i firma.pl z drukarkami i kasami fiskalnymi.

Jakich kandydatów poszukujemy?

  • Z wykształceniem wyższym z zakresu informatyki lub studentów ostatniego roku studiów,
  • Potrafiących programować w języku C#na platformę Windows (mile widziana znajomość Java i C/C++),
  • Znających język SQL (przynajmniej podstawy),
  • Posiadających zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Lubiących pracę z hardware (np.drukarki i kasy fiskalne)
  • Wiedzących czym jest i jak działa USB, RS-232, RJ-45
  • Absolwentów Wydziału Elektroniki PWr, którzy zaliczyli laboratorium "Urządzenia Peryferyjne"
  • z oceną >= 4.0 ;)

Oferujemy:

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość pogłębienia swojej wiedzy
  • stawki rynkowe
  • współpracę na zasadach B2B lub umowy o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • elastyczny czas pracy
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs