Zobacz więcej ofert pracy

Programista Dynamics AX

TFP Sp. z o.o.
wielkopolskie, Kórnik k. Poznania
praca stacjonarna
2799 dni temu

Ogłoszenie numer: 1231995, z dnia 2016-08-19

www.tfp.com.pl

TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań

w związku ze swoim rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Kórnik k. Poznania

Nr Ref.: praca w dziale IT

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań bazodanowych/Web w technologii .NET
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań .NET współpracujących z systemem Microsoft Dynamics AX
  • Rozwijanie, testowanie i utrzymanie aplikacji

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku .NET (C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, SQL Server);
  • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;

Mile widziane

  • Znajomość środowiska Microsoft Dynamics AX (MorphX/X++)
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane Microsoft SQL Serwer)

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilna forma zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego, j.angielski)