Zobacz więcej ofert pracy

Programista Embedded

TELZAS Spółka z o.o.
Szczecinek
praca stacjonarna
3116 dni temu

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Zapewniamy pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb Klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu i wdrożenie systemu. Ponadto oferujemy usługi serwisowe, doradztwo i szkolenie personelu obsługującego.

Miejsce pracy: Szczecinek
Nr ref.: ZT/PM/09/2015
Zakres obowiązków:
  • rozwój oprogramowania dla systemów wbudowanych wykorzystywanych w produktach Telzas z uwzględnieniem dostępnych zasobów sprzętowych,
  • tworzenie warstwy BSP (board package suport) oraz testów jednostkowych i integracyjnych oprogramowania,
  • wdrażanie, testowanie oraz utrzymywanie jakości oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • aktywny udział w projektowaniu i wdrażaniu produktów,
  • współpraca z programistami oprogramowania PC i konstruktorami wyrobów.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu systemów wbudowanych na mikroprocesory 8 i 32 bitowe w architekturze AVR i ARM,
  • bardzo dobra znajomość C/C++ w zastosowaniach do oprogramowania wbudowanego,
  • znajomość narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami tj. SVN,
  • umiejętność tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem systemu operacyjnego czasu rzeczywistego,
  • znajomość interfejsu CAN, ETHERNET, protokołu IP (Internet Protocol) i jego pochodnych: UDP, TCP, HTTP, SNMP,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość i praktyczna wiedza z zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej oraz umiejętność tworzenia oprogramowania pod system Linux będzie dodatkowym atutem,
Od kandydatów oczekujemy również:
  • umiejętności analitycznego myślenia,  efektywnego poszukiwania rozwiązań i szybkiego uczenia się nowych technologii,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w zaawansowanych projektach,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wdrożenie odbędzie się w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie).
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w aktualnych i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest TELZAS Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku przy ul. Bugno 3, 78-400 Szczecinek. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna dla kandydatów znajduje się na stronie: www.telzas.com zakładka: Praca.