• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front-end/JavaScript

X-KOM Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2298 dni temu

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie oprogramowania w technologiach Javascript (m.in. React.js), HTML5, CSS3.
  • Rozwój, utrzymanie i wdrażanie istniejącego oprogramowania.
  • Praca w zespole SCRUM (współpraca z innymi członkami zespołu oraz przeglądy kodu).
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z zajmowanym stanowiskiem oraz posiadanych certyfikatów i egzaminów w zakresie i formie potwierdzonej przez przełożonego.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Javascript, HTML5, CSS3.
  • Dobra znajomość frameworków i bibliotek Javascript w tym React.js.
  • Znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną.
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność pracy w zespole SCRUM (dobra komunikatywność).

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków do testowania Javascript np. Mocha, Chai, Jasmine, Jest.
  • Znajomość Progressive Web Apps.
  • Znajomość biblioteki Redux.
  • Znajomość Bootstrap oraz LESS lub SASS.
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration i Continuous Delivery.
  • Znajomość ASP.NET MVC lub ASP.NET Core.
  • Znajomość technologii Microsoft Azure.
  • Znajomość Visual Studio Team Services, TFS lub GIT.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności.
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."