Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front-End

Idea Bank S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2574 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Jako Front-End Developer w IdeaBank dołączysz do nowo budowanego zespołu, tworzącego aplikację dla naszych partnerów oraz klientów z sektora finansowego.

Zadania:
  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie UI aplikacji
  • Integracja z back-end’em
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych zgodnie z obowiązującymi trendami
  • Realizację zadań zgodnie z planem Sprintów
  • Wsparcie techniczne analityków biznesowych
Oczekiwania:
  • Dobra znajomość jednego z frameworków AngularJS lub Backbone.js
  • Znajomość HTML5, CSS3, LESS
  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość webservice (REST, SOAP)
  • Znajomość GIT
  • Doświadczenie w SCRUM
  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration
Oferujemy:
  • Sprzęt: laptop lub komputer stacjonarny oraz dwa monitory
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Owocowe poniedziałki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pełną wyzwań pracę w młodym, innowacyjnym i kreatywnym środowisku
  • Świetną lokalizację – Centrala Banku tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego