Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front - End

Coral Travel Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2299 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 25 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 18 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

OPIS:

Do zespołu developerskiego poszukujemy osób, entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych, lubiących pracę w zespole, z doświadczeniem, których zadaniem będzie projektowanie, tworzenie i utrzymanie aplikacji intra/internetowych. Poszukujemy ludzi otwartych i ambitnych, którzy swoją osobą i wiedzą wzbogacą nasze grono specjalistów.

WYMAGANIA:
  • znajomość html 5, css 3, java script,
  • doświadczenie w zakresie wdrażania stron i serwisów www,
  • znajomość technik Responsive Web Design,
  • znajomość programów graficznych na poziomie umożliwiającym przeniesienie projektu graficznego na projekt html/css,
  • samodzielność i chęć rozwoju,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.
DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
  • php,
  • znajomość frameworka CodeIgnitier,
  • MySQL,
  • less/saas,
  • j. angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej.
OFERUJEMY:
  • pracę przy ciekawych projektach,
  • przyjazną atmosferę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Poznaj

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.