Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front-end

Advisory Group TEST Human Resources
podkarpackie, Tajecina k. Rzeszowa
praca stacjonarna
2304 dni temu

Dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Tajecina k. Rzeszowa
Nr ref.: 6582

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych: JavaScript (Angular 2), HTML5, CSS, TypeScript, jQuery, REST Services (JSON)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: NPM, Webpack, SVN (TortoiseSVN), Eclipse, Windows Command Line, Webstorm, Mantis Bugtracker
  • Znajomość Java będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja w działaniu

Obowiązki:

  • Udział w projektowaniu oraz implementacji nowych funkcjonalności w ramach wieloletniego  międzynarodowego projektu wdrożenia systemu wspierającego procesy produkcyjne przedsiębiorstwa
  • Tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania w obecnie używanych systemach
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Testowanie oprogramowania, analiza błędów, wsparcie powdrożeniowe
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
  • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
  • Liczne aktywności w ramach promowania work-life balance
  • Dofinansowane obiady w stołówce firmowej
  • Pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę"