Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS

Nitro Digital Poland sp. z o. o.
mazowieckie, Kielce lub zdalnie
praca stacjonarna
2425 dni temu
Zadania:
  • Projektowanie i implementację natywnych aplikacji mobilnych
  • Pracę w oparciu o zwinną metodykę wytwarzania oprogramowania
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego
  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub osoba w trakcie studiów
  • Znajomość wzorców projektowych (np. MVVM), zasad programowania obiektowego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość Swift/Objective C
  • Bardzo dobra znajomość wytycznych UI\UX aplikacji iOS
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość C# i WCF
Mile widziane:
  • Doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych w systemie iOS – co najmniej 3 lata
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence)
  • Znajomość narzędzi Jenkins, na poziomie konfiguracji CI

Nasza oferta:
  • Kontrakt (2-3 miesiące)
  • Zapewniamy hotel i zwracamy koszty dojazdu do Kielc