Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Programista Java - rozwiązania E-commerce dla biznesu

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3257 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Gliwice

Nr Ref.: 7-10-26534/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, producenta rozwiązań e-Commerce dla biznesu, lidera w swojej branży o międzynarodowym zasięgu działania, poszukujemy kandydatów z poziomu experienced lub senior gotowych podjąć pracę na stanowisku Programisty Java, który dołączy do jednego z działów w strukturach Klienta.

Zakres obowiązków:
- tworzenie wysokojakościowego kodu oprogramowania webowego/mobilnego, opartego na języku Java dla platform e-Commerce
- proaktywne wsparcie zespołu w realizacji projektów - praca w oparciu o metodyki zwinne
- modyfikowanie istniejących rozwiązań oraz poszukiwanie nowych w celu optymalizacji funkcjonalności końcowego produktu
- współpraca z programistami, project managerami, testerami oraz klientami
- stała aktualizacja wiedzy w zakresie nowych technologii
Wymagania:
- co najmniej 2–letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Java EE (JSP, Tomcat, JPA/Hibernate)
- bardzo dobra znajomość frameworku Spring
- doświadczenie w zakresie baz danych: Oracle, MS SQL, SQL Server
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole
- mile widziane doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne
- mile widziane doświadczenie w pracy z rozwiązaniami E-commerce
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca z nowoczesnymi technologiami (w oparciu o metodyki zwinne)
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- szkolenia, liczne konferencje - możliwość rozwoju w kierunku architekta oprogramowania
- nietuzinkowa atmosfera pracy
- elastyczny czas pracy
- własny sprzęt do pracy
- kurs języka angielskiego
- prywatna opieka medyczna/karnet multisport – do wyboru
- ubezpieczenie grupowe

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV oraz list motywacyjny w języku angielskim z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/