Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS Dynamics AX

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2563 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AX/WAW/0317/PP

Opis stanowiska:

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w projekcie dotyczącym rozwoju systemu Dynamics AX i szeroko zakrojonych prac programistycznych w zespole profesjonalistów pracujących dla jednego z największych banków w Polsce (Lidera bankowości mobilnej) – aplikuj!

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku X++,
  • Dobra znajomość programowania w językach (C#, SQL),
  • Dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i logistyki,
  • Podstawowa wiedza z zakresu funkcjonalności modułów Dynamics AX (Finanse, Handel i Logistyka i inne).
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • Opiekę Menadżera Kariery,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Różnorodne projekty,
  • Inne… (zapytaj nas)