Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS Dynamics AX

TeamQuest
Wrocław
praca stacjonarna
2975 dni temu

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Katowice, Lublin

 Twoje zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics AX
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie informatyczne lub telekomunikacyjne wyższe - dopuszczalny ostatni rok studiów
  • Bardzo dobrą znajomość programowania w języku X++
  • Bardzo dobrą znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • Wiedzę z zakresu administrowania serwerem MS-SQL
  • Znajomość technologii Microsoft SharePoint, Microsoft Analysis Services, SQL Reporting Services będzie dodatkowym atutem
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Minimum dwu letnie doświadczenie na stanowisku
  • Podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości i logistyki
  • Podstawową wiedzę z zakresu funkcjonalności modułów Dynamics AX:
    • Finanse,
    • Handel i Logistyka
    • inne)
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość języka C#

 Oferujemy:

  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej

 Inne:

  • Praca zdalna
  • Ilość stanowisk: 5
  • Głównie szukamy Pracowników z rejonów: Warszawa, Wrocław, Katowice i Lublin.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118