Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS Dynamics CRM

CONNECTIS_
śląskie, Gliwice, Katowice
praca stacjonarna
2745 dni temu

Dodano: 2016-09-22   Nr ref. 4512/MI

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie
Do projektu realizowanego w najnowszych technologiach poszukujemy Specjalisty z doświadczeniem  oraz głową pełną pomysłów na stanowisko:
Gliwice, Katowice

Opis stanowiska:
  • Praca nad wizualna stroną systemu MS Dynamics CRM 2016
  • Analiza zadań związanych z modyfikacją interfejsu użytkownika
  • Tworzenie paska poleceń systemu oraz skryptów formularzy
  • Tworzenie widoków, wykresów i pulpitów nawigacyjnych
  • Współpraca z zespołem programistów
Oferujemy:
  • Realny wpływ na wynik końcowy projektu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • Najnowsze technologie na rynku IT
  • Możliwość pracy w języku angielskim
  • Nowoczesne biuro i przyjazną atmosferę

Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000