Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Back-end Developer Kraków
Programista PHP - Backend Developer

Evolution
Kraków
praca stacjonarna
2883 dni temu

Krakowska Agencja Interaktywna & Software House z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje pracownika na stanowisko Programista PHP - Backend Developer.

Więc jeśli...

- chcesz uczestniczyć w tworzeniu różnorodnych projektów łączących IT i marketing,
- odczuwasz satysfakcję z wdrażania właśnie Twoich propozycji,
- lubisz pracować z ludźmi, którzy regularnie stawiają sobie nowe, ambitne cele,
- nie lubisz korporacyjnej nudy i monotonii

...to wygląda na to, że szukamy właśnie Ciebie.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • współtworzenie stron Internetowych, aplikacji oraz integracji z systemami zewnętrznymi;
  • współpraca z programistami odpowiedzialnymi za warstwę szablonów aplikacji (frontend).
Wymagania:
  • znajomość HTML5
  • php z frameworkiem symfony2
  • javascript
  • znajomość języka SQL
  • znajomość systemu kontroli wersji git
  • podstawy znajomości systemu Linux
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • znajomość języka PL/pgSQL
  • framework laravel/lumen
  • workflow gitflow
  • znajomość systemu zarządzania projektami JIRa
  • PHP 7
  • testowanie w PHPUnit
Oferujemy:
  • umowę o pracę, ale umożliwiamy również inne, dogodne dla kandydata formy zatrudnienia,
  • kartę Benefit Multisport i ubezpieczenie Enel-Med.
Zarobki:
  • Kwota 6000-7000 netto
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.