Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Łomianki Webdeveloper Łomianki
Programista PHP / Webdeveloper

WITTCHEN S.A.
Łomianki
praca stacjonarna
3067 dni temu

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która podzieli naszą pasję w kreowaniu marki Wittchen na następującym stanowisku:

Programista PHP / Webdeveloper (zdalnie)
Miejsce pracy: Łomianki
 Główne zadania:
  • tworzenie nowych oraz rozwój istniejących stron internetowych, systemów oraz platform e-commerce
  • integracja platformy z API zewnętrznych aplikacji
  • projektowanie oraz implementacja protokołów wymiany danych (XML WebService i inne)
Od kandydatów oczekujemy:
  • praktyczna znajomość PHP, AJAX oraz JavaScript (jQuery)
  • praktyczna umiejętność budowania stron związanych z Responsive Web Design
  • bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • umiejętność pracy z bazami danych SQL
  • znajomość zagadnień optymalizacji serwisów, wychwytywania błędów i niespójności w działaniu przeglądarek
  • otwartość na nowe zadania, umiejętność samodzielnego uczenia się
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę w pracy
  • elastyczny czas pracy
  • benefity
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.