Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista C# Wrocław
Programista Systemów Mikrokomputerowych (ATmega2560)

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Wrocław
praca stacjonarna
2820 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: (8580-16)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika)
  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu, mile widziani kandydaci z ponad 2-letnim doświadczeniem
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów opartych o ATmega2560 (język C)
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki (umiejętność czytania schematów, wykonywania prostych podłączeń)
  • umiejętność programowania pod systemem Windows z wykorzystaniem MS Visual Studio w języku C#
  • znajomość .Net, WPF, WinForms i wzorca projektowego MVVM
  • umiejętność programowania aplikacji wielowątkowych
  • mile widziana umiejętność programowania w C++ pod systemem Linux
  • mile widziana umiejętność programowania aplikacji bazodanowych (MS SQL Server)
  • mile widziana znajomość DirectX
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • programowanie obiektowe w języku C# w środowisku Visual Studio
  • programowanie mikrokontrolerów opartych o ATmega2560 w języku C
  • tworzenie dokumentacji
  • analiza wymagań klienta
  • obsługa klienta w trakcie i po realizacji projektu
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Podobne oferty

    1 dni