Zobacz więcej ofert pracy

Programista Systemów Wbudowanych - Embedded Developer

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2878 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Programisty Systemów Wbudowanych ze znajomością programowania w języku C do pracy w dziale R&D.

Wrocław
nr ref. PRW/WW/05/2016

Zadania:
  • Projektowanie oprogramowania systemów wbudowanych
  • Rozwój oraz wdrażanie oprogramowania dla zastosowań przemysłowych, opartego na 8/16 bitowych mikroprocesorach
  • Praca w grupie projektowej wspólnie z centralą, działem sprzedaży i zaopatrzenia
  • Ścisła współpraca z klientem
  • Tworzenie modeli określających wymagania oprogramowania, dokumentacji, przeprowadzanie wstępnych testów modułów i wdrażanie oprogramowania na systemy wbudowane

Oczekujemy:
  • Wyższe wykształcenie techniczne (elektronika, informatyka lub podobne)
  • Min. 2 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami 8/16 bitowymi
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych
  • Pakiet socjalny

recruit_bottom2.jpg