Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
  • Programista ASP.NET

    Pekao Direct Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista mid / senior  kontrakt B2B  pełny etat
    15 dni
    Czym będziesz się zajmować: projektowaniem, implementacją, rozwojem i utrzymaniem aplikacji internetowych opartych o platformę .NET, projektowaniem oraz obsługą baz danych w MS SQL Server, komunikacją z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami, wykorzystaniem nowoczesnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Urząd Statystyczny w Gdańsku
Gdańsk
praca stacjonarna
2251 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Programista
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 20630

Warunki pracy

Praca biurowa w pozycji siedzącej, przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie wykonywana
w siedzibie Urzędu. Budynek Urzędu posiada windę oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych,
a także odpowiednio dostosowane pomieszczenie higieniczno-sanitarne.

Zakres zadań

  • udział w pracach projektowo-programistycznych,
  • wykonywanie zadań w zakresie wykorzystania nowych technologii i metod do przetwarzania oraz analizy ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych źródeł danych,
  • współudział w zakresie opracowania aplikacji dla sprawozdań elektronicznych oraz naliczania tablic statystycznych,
  • projektowanie, tworzenie i aktualizacja własnych baz danych,
  • zapewnienie obsługi technologicznej utworzonych systemów w celu poprawnego ich funkcjonowania,
  • instalacja i wdrażanie nowych programów użytkowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe informayczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w obszarze IT
  • dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
  • praktyczna znajomość wymienionych języków programowania: C#, Java, SQL
  • znajomość projektowania baz danych SQL Serwer
  • tworzenie/przerabianie skryptów administracyjnych (PowerShell, batch)
  • dobra znajomość języka angielskiego, a zwłaszcza technicznego IT - min. poziom A2
  • rzetelność
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • poszukiwanie informacji
  • komunikacja pisemna
  • komunikacja interpersonalna
  • współpraca
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość ustawy o statystyce publicznej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • myślenie analityczne
  • kreatywność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska ASP.NET