Zobacz więcej ofert pracy

Project Manager ds Kredytów

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2482 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PM/WAW/0617/OK

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie projektów dotyczących obsługi kredytów

  • Optymalizacja procesu kredytowego

  • Wsparcie zespołu w bieżących pracach operacyjnych i administracyjnych związanych z procesem administracji kredytów

  • Czynności dotyczące obsługi kredytów: sporządzanie dokumentów kredytowych, weryfikacja kompletności oraz poprawności wszystkich wymaganych dokumentów do uruchomienia kredytów, księgowanie uruchomień, modyfikacja/aktualizacja parametrów księgowych, rozliczanie kredytów

  • Praca w metodyce Agile

Wymagania:
  • Wiedza z zakresu finansów i bankowości

  • Doświadczenie w bankowości w obszarze kredytów

  • Skrupulatność, dokładność i samodzielność w działaniu

  • Zdolności analityczne

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym (poziom B2)

  • Mile widziany certyfikat zarządzania projektami

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w zespole doświadczonych Specjalistów w branży bankowej

  • Realny wpływ na proces prowadzenia projektu

  • Kartę MultiSport

  • Medicover

  • Opiekę Menadżera Kariery

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Różnorodne projekty

  • Inne… (zapytaj nas)