Zobacz więcej ofert pracy

Projektant aplikacji mobilnych

Mindmade Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2269 dni temu

Ogłoszenie numer: 1896512, z dnia 2018-01-30

MindMade Sp. z o.o. to inżynierskie centrum technologiczne skupiające wybitnych specjalistów z dziedziny łączności specjalnej, technologii komórkowych, kryptografii i dedykowanych rozwiązań elektronicznych. Jesteśmy spółką o stuprocentowym kapitale polskim.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Projektowane w naszej Spółce rozwiązania mobilne współpracują z innymi elementami dużego systemu telekomunikacyjnego. Wdrożenia dokonujemy na platformach wyposażonych zarówno w system Android, jak i iOS.

Wymagania

Oczekujemy znajomości:

  • systemów: Android, iOS;

  • platform projektowych: Google Material Desing, iOS Human Interface Guidelines.

Spodziewamy się umiejętności pisania aplikacji natywnych dla systemów Android i iOS. Mile będzie widziane doświadczenie w pracy ze środowiskami Xamarin lub React Native, dalej zaś znajomość takich narzędzi jak Android Studio oraz Xcode.

Profil naszych aplikacji wymaga umiejętności pisania w:

  • C/C++,

  • Java.

Jednakże dużym plusem będzie dodatkowa znajość

  • objective-C,

  • C# (w szczególności w celu użycia Xamarin)

  • Java script (jeżeli w grę wchodzi React Native).

Absolutnie niezbędna okaże się umiejętność samodzielnego myślenia. Jeżeli znasz się na zagadnieniach sieci IP, to dużo nauki masz już z głowy.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz udział w nowatorskich projektach;
  • ciekawą pracę w zgranym i doświadczonym zespole;
  • elastyczne godziny pracy;
  • dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • dogodną lokalizację;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • kartę sportową.