Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   lubuskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 godz.
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant/Architekt Systemu

Power Media S.A.
Zielona Góra
praca stacjonarna
3606 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Nr Ref.: P/ZG/AS

Zakres zadań:

  • Realizacja prac projektowych dla potrzeb programistycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe w zakresie implementacji systemów informatycznych, minimum 3 lata
  • doświadczenie w modelowaniu systemów informatycznych i oprogramowania w języku UML
  • doświadczenie w tworzeniu architektur SOA
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywność, otwartość
  • znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z jedną z wymienionych technologii: Java EE (EJB3, JPA, JSF), .NET (ASP.NET, WCF, WF)
  • doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji mobilnych na Windows Mobile, Android
  • doświadczenie w pracy z jednym z wymienionych narzędzi: Rational, Visual Studio
  • znajomość platform mobilnych
  • znajomość platform integracyjnych klasy EAI
  • znajomość middleware IBM WebSphere (WAS, WP, WPS)
  • znajomość technologii GIS
  • znajomość języka BPEL
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP, CRM, BPM, WorkFlow i Hurtowni Danych

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną pracę w ramach struktury firmy
  • zdobycie ciekawego doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs