Zobacz więcej ofert pracy

Projektant DWH/BI

INTITEK Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
2629 dni temu

INTITEK, francuska spółka dynamicznie rozwijająca się od 2007 r., zatrudniająca blisko 500 pracowników, wspierana przez prężnych akcjonariuszy, jest firmą oferującą usługi outsourcingowe, konsultingowe oraz projektowe w zakresie kompetencji IT, inżynierii mechanicznej, automatyki i elektryki przemysłowej. Działalność INTITEK w Europie jest prowadzona w ponad 20 agencjach i oddziałach we Francji i poza jej granicami (Belgia, Kanada, Szwajcaria), w tym w 5 agencjach na terenie Polski: w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności.

W kontekście kontynuacji szybkiego wzrostu i rozwoju w Polsce, INTITEK poszukuje współpracowników z potencjałem, którzy pomogą w dalszym rozwoju firmy.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Migracje obecnie istniejących procesów ETL na nową platformę Hurtowni Danych
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w obszarze zaawansowanej analityki
  • Współtworzenie wizji rozwoju hurtowni danych oraz systemów Business Intelligence
  • Udział w testach systemów interfejsów oraz systemów analitycznych
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi ystemów analitycznych, analitykami, architektami, właścicielami biznesowymi, programistami oraz konsultantami zewnętrznymi
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji utrzymywanych rozwiązań
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższego z zakresu informatyki lub matematyki
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu dużych baz danych lub systemów klasy DWH/BI
  • Znajomość baz danych Oracle (mile widziany certyfikat OCA DBA/OCA Developer) lub znajomości technologii i narzędzi z portfolio SAS Institute
  • Znajomość języków programowania SQLPL/SQL lub języków SAS 4GLSAS Macro Language
  • Znajomość języka programowania BASH/SH
  • Umiejętność pracy w środowiskach opartych o serwery Unix/Linux
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

MILE WIDZIANE
  • znajomość platformy Oracle Exadata i platformy SAS
  • doświadczenie w tuningu aplikacji lub/i zapytań 4GL/SQL
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Finansowe wsparcie przy ewentualnej relokacji
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”