Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant Programista Frontend

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2395 dni temu
Wrocław
  • rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe banku, zgodnie z procedurami obowiązującymi w departamencie oraz najlepszymi praktykami branżowymi
  • parametryzowanie i konfigurowanie systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych banku
  • analiza, projektowanie i programowanie projektów zleconych przez przełożonego
  • dokumentowanie zastosowanych rozwiązań
  • raportowanie czasu pracy
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w projektach webowych z użyciem  JavaScript i TypeScript
  • sprawność i samodzielność w tworzeniu aplikacji przy użyciu Angular
  • doświadczenie w Node.js
  • biegłość w SASS/LESS,
  • znajomość bibliotek, np. Webpack, Redux
  • umiejętność pisania testów z wykorzystaniem Karma, Jasmine
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w małych agile'owych zespołach
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
  • dogodną lokalizację pracy – wrocławski Rynek
  • atrakcyjnie wyposażone chillout roomy
  • zniżki na lunch, do kina i teatru
  • parking dla rowerzystów
  • preferencyjną ofertę produktów bankowych