Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   Kraków    praca zdalna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant Systemów IT

Hays Poland
Kraków
praca stacjonarna
2854 dni temu
Kraków
Kraków
Nr Ref.: 1072552

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Systemów IT.

Obowiązki:
• przygotowanie projektów technicznych systemów informatycznych,
• udział w analizie problemów i proponowanie rozwiązań,
• szacowanie kosztów osobowych prac projektowo-programistycznych,
• tworzenie dokumentacji oraz raportowanie postępu prac,
• udział we wdrożeniach systemów informatycznych.

Od idealnego Kandydata oczekujemy:
• 5 lat doświadczenia w tworzeniu i projektowaniu oprogramowania,
• znajomość zagadnień związanych z projektowaniem zorientowanym na usługi (SOA, ESB),
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:
• wiedza z zakresu finansów i bankowości,
• znajomość platformy IBM iSeries.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl