Zobacz więcej ofert pracy

Promotor / Hostessa

Exploreo Sp. z.o.o.
wielkopolskie, Poznań, Konin, Kalisz,
praca stacjonarna
3219 dni temu

Ogłoszenie numer: 710226, z dnia 2015-06-05

Exploreo Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat specjalizujemy się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży i ekspozycji produktów naszych Klientów.

Dla międzynarodowej firmy produkującej sprzęt AGD,

na terenie całego kraju poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w charakterze:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań, Konin, Kalisz,

Opis stanowiska

  • Hostessa / Promotor będzie odpowiedzialny za prezentowanie urządzeń AGD w sklepach Media Markt i Saturn
  • Promocja odbywać się będzie min 3 dni w tygodniu – zazwyczaj w piątek, sobotę i niedzielę - w godzinach popołudniowych
  • Zatrudnienie na czas określony, min 7 miesięcy

Wymagania

  • Status studenta do 26 roku życia lub własna działalność gospodarcza - mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży - mile widziane
  • Dyspozycyjność przez min 7 miesięcy począwszy od miesiąca Maj
  • Dyspozycyjność min 3 dni w tygodniu – piątek, sobota, niedziela - w godzinach popołudniowych
  • Poszukujemy osób o wysokiej prezencji, łatwo nawiązujących kontakt z klientem.

Oferujemy

  • Rozpoczęcie pracy od 02.05.2015
  • Stawka godzinowa podstawowa: 12 zł brutto / godz (miesięcznie od 80 do 170 godz)
  • Rozbudowany system premiowy ( do 30% premia za target + premia za sprzedaż poszczególnych produktów – łącznie premia do ok 60% podstawy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie