Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Czeladź Hostessa Czeladź
Promotor/ka produktów AGD

Human2Human Sp. z o.o.
Czeladź
praca stacjonarna
2438 dni temu

Ogłoszenie numer: 1745657, z dnia 2017-08-22

H2H dla swojego Klienta rekrutuje na stanowisko

Miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska

  • aktywne promowanie produktów,
  • zachęcanie do zakupów,
  • doradztwo w zakresie zakupów i akcji promocyjnych
  • dbałość o odpowiedni wizerunek produktów.

Wymagania

  • gotowość do pracy od piątku do niedzieli,
  • nienaganna kultura osobista,
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność,
  • uśmiech,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako promotor/ka w branży AGD.

Oferujemy

  • umowa zlecenie,
  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie,
  • motywacyjny system premiowy,
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.