Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator/ka ankieterów cati

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Na co dzień w naszym zespole:odpowiadasz za cały cykl realizacji badań CATI z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstw,przygotowujesz bazy do realizacji,skryptujesz ankiety (przy wykorzystaniu Data Collection Predictive Solutions),nadzorujesz realizację ankiet przez wewnętrzny zespół...
Zobacz więcej ofert pracy

Promotor Marki / Ankieter

EMPiK SJO & Speak Up English School / LEARNING SYSTEMS POLAND S.A.
Białystok
praca stacjonarna
2405 dni temu

Speak Up to nowoczesna sieć szkół języka angielskiego
zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Praca w Speak Up to gwarancja spotkania
ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju.

Zespoły naszych pracowników tworzą dynamiczni,
aktywni i ambitni ludzie, dla których sukces Klienta
 jest drogą ich własnego sukcesu.

Obecnie na terenie całego kraju szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
  • aktywne promowanie kursów językowych w punktach informacyjnych oraz na rynku lokalnym
  • przeprowadzanie krótkich ankiet dot. znajomości języków
  • udział w innych akcjach mających na celu wsparcie marki
Wymagania:
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • energiczne usposobienie
  • miły uśmiech
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na promocjach i akcjach marketingowych
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: pensja podstawowa (13 zł brutto/h) + dodatkowe bonusy
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę na umowę zlecenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • pracę w dynamicznym środowisku
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Learning Systems Poland S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.