Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Kętrzyn Protetyk Słuchu Kętrzyn
Protetyk słuchu / Przedstawiciel medyczny

anava
Kętrzyn
praca stacjonarna
2986 dni temu

Ogłoszenie numer: 970427, z dnia 2016-02-15

www.anava.com.pl

Centrum Medyczne "Anava" poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kętrzyn

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę pacjentów w Centrum Medycznym, w Kętrzynie, a także za sprzedaż i aktywną promocję.

Obowiązki:

  • Obsługa pacjentów
  • Asystowanie przy przeprowadzaniu badań
  • Dobór specjalistycznego sprzętu
  • Organizacja i dbałość o miejsce pracy
  • Kontrola i utrzymanie stanów magazynowych

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Systematyczność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Pracę w miłym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy