Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk Słuchu

P2 Recruitment Sp. z o.o.
Gryfice
praca stacjonarna
2500 dni temu

Ogłoszenie numer: 1676349, z dnia 2017-06-20

P2 Recruitment Sp. z o.o. już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Dla naszego klienta, renomowanej firmy specjalizującej się w pomocy osobom niesłyszącym, tworzącej aparaty słuchowe i prowadzącej centra akustyki i słuchu, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gryfice

Nr Ref.: 5248

Opis stanowiska

  • Dobór oraz sprzedaż aparatów słuchowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Kompleksowa oraz profesjonalna obsługa pacjentów
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (mile widziane medyczne lub techniczne)
  • Doświadczenie pracy z klientem indywidualnym
  • Dyplom protetyka słuchu
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość samorealizacji oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport