Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4636 dni temu

Ogłoszenie numer: 156400, z dnia 2011-07-20

Zakłady Mięsne OLEWNIK istnieją od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Nowoczesna technologia, wyselekcjonowany surowiec oraz zastosowane receptury gwarantują produktom wysoką jakość.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: PH/P/06

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami
  • Planowanie działań w celu pozyskania nowych klientów

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Operatywność i skuteczność w działaniu
  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych