Zobacz więcej ofert pracy

Quality and R&D Manager

Calan Human Capital Sp. Z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
3644 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży spożywczej, posiadająca m.in. certyfikaty ISO, BIO, Fair Trade. W ramach intensywnego rozwoju swojej działalności w Polsce poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Nr Ref.: 2013/QM/2014

Miejsce pracy: Północna Polska

Zakres zadań i odpowiedzialności:
  • Koordynacja projektów dotyczących jakości, w tym wprowadzanie, utrzymywanie oraz rozwijanie standardów jakości
  • Aktywna współpraca z klientami w zakresie jakości oferowanej gamy produktów
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem działu jakości, R&D oraz higieny i bezpieczeństwa pracy
  • Proponowanie rozwiązań w odpowiedzi na oczekiwania klientów
  • Opracowywanie oraz wdrażanie procedur w ramach systemu jakości
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania standardów jakościowych
  • Nadzór nad systemem zarządzania jakością w firmie
Profil stanowiska:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością w sektorze spożywczym
  • Wykształcenie wyższe (inżynier / bioinżynieria produkcji żywności lub pokrewne)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka (np. francuskiego, niemieckiego) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w myśleniu i działaniu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w środowisku międzynarodowym