Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    12 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

QulikView Developer

Nigel Frank International
śląskie, Katowice, Gliwice
praca stacjonarna
2686 dni temu

Jeden z Naszych Klientów, w związku z nowo utworzonym stanowiskiem w centrum wsparcia programistycznego  skandynawskiego klienta, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko developera QlikView.

Zakres obowiązków obejmuje:pracę w zespole zajmującym się programowaniem i wsparciem aplikacji oprogramowania biznesowego klasy ERP (QlikView, SAP, IBM Cognos)
kontakt z zagranicznym klientem wewnętrznym i zespołem projektowym w ramach obsługi programistycznej udział w projektowaniu i implementacjach nowych rozwiązań z zakresu Business Intelligence.

Miejsce pracy: Katowice, Gliwice
Nr ref.: QVD/2211-K

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, BI, Azure i inne).

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko QulikView Developer.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek informatyka lub pokrewne)
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze Business Intelligence (preferowana znajomość Qlikview; opcjonalnie: IBM Cognos, SAP lub inne narzędzie BI)
  • znajomość i umiejętność posługiwania się jedną z wymienionych technologii w stopniu dobrym: Java, Javascript lub ABAP
  • wiedza z zakresu baz danych Oracle oraz języka PL/SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt mailowy, telefoniczny oraz udział w telekonferencjach

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia - miękkie i techniczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie roczne i bonusy
  • pakiet socjalny