Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   warmińsko-mazurskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik wodny na basenie

Hotel Robert`s Port
warmińsko-mazurskie, Stare Sady k. Mikołajek
praca stacjonarna
2423 dni temu

Ogłoszenie numer: 1760951, z dnia 2017-09-04

**** Hotel Robert`s Port poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Stare Sady k. Mikołajek

Opis stanowiska

  • opieka nad basenem hotelowym, jacuzzi oraz strefą saun,
  • aktywny udział w prowadzeniu programów animacyjnych dla gości hotelowych,
  • dbanie o czystość w strefie basenu i saun,
  • bieżąca obsługa techniczna podbasenia.

Wymagania

  • aktualnych uprawnień WOPR,
  • dbania o bezpieczeństwo osób korzystających z basenu,
  • prawidłowego przygotowania basenu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz obowiązującymi normami sanitarno-epidemiologicznymi,
  • udzielania pierwszej pomocy w razie potrzeby,
  • przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów z gośćmi,
  • wysokiej kultury osobistej i miłego usposobienia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane będzie doświadczenie w technicznej obsłudze podbasenia,
  • przygotowanie do prowadzenia zajęć ruchowych w wodzie, nauki pływania oraz znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • wynagrodzenie - 15 zł netto za godzinę pracy,
  • tryb pracy równoważny,
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia.