Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   pomorskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Redaktor Gdańsk
Redaktor/Grafik ze znajomością HTML

Radevelia sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2920 dni temu

Ogłoszenie numer: 1058973, z dnia 2016-04-26

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Redaktor będzie odpowiedzialny za redagowanie wiadomości w języku polskim oraz przy współpracy z tłumaczami będzie publikował również treści w innych językach. Tematyka, która zajmuje się firma to elektronika samochodowa, systemy automatyki domowej i przemysłowej oraz systemy łączności radiowej.

  • rozwój systemu informacji technicznych,
  • opracowywanie poradników,
  • redagowanie artykułów technicznych, reklam,
  • redagowanie treści na portalach społecznościowych.

Dodatkowo będzie miał za zadanie tworzenia grafik na potrzeby reklam w internecie i magazynów branżowych.

Wymagania

  • lekkie pióro - tak aby skomplikowane, techniczne treści trafiały do adresata,
  • umiejętność pisania tekstów z wykorzystaniem różnych stylów i gatunków (artykuły, reportaże,
  • materiały merytoryczne),
  • podstawowa znajomość HTML i CSS,
  • podstawowa znajomość Photoshop i Illustrator,
  • sumienność, dokładność, staranność,
  • punktualność i samodzielność w działaniu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Adwords oraz na Facebooku,
  • zainteresowania motoryzacją i nowymi technologiami.

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • doskonałą atmosferę i partnerskie relacje,
  • najnowsze narzędzia pracy,
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska,
  • możliwość samodoskonalenia.