Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor Kontentu

Growth Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3469 dni temu

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • organizacja wszelkich prac kontentowych online i offline (m.in. magazyn offline, przepisy kulinarne, sekcje tematyczne, oferty specjalne itp.)
Wymagania:
  • min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży e-commerce
  • duże zainteresowanie tematyką kulinarną i żywnościową
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • inwestycje w rozwój i doskonalenie twoich kompetencji
  • energiczny, młody team, pełen pomysłów i zapału do pracy
  • wiedzę w zakresie zarządzania start-upem oraz branżą e-commerce