Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor Naczelny (książki)

INFOR PL S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2530 dni temu

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej,wydawca nowoczesnych platform internetowych: INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa, INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego oraz specjalistycznych czasopism (m.in. "Monitora Księgowego”, "Rachunkowości Budżetowej”, "Personelu i Zarządzania”) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Opracowanie programu publikacji jednorazowych
  • Inicjowanie publikacji książkowych
  • Inicjowanie błyskawic
  • Opracowanie programu pozyskania autorów
  • Nadzór i organizacja pracy zespołu WPPJ
  • Przygotowanie założeń budżetowych programu
  • Monitoring zmian przepisów
  • Monitoring konkurencji
Wymagania:
  • Minimum 2 lata praktyki na stanowisku zastępca redaktora naczelnego lub podobnym
  • Praktyczne doświadczenie w kierowaniu projektami wydawniczymi
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość procesu wydawniczego (m.in. korekta , fotoskład, makietowanie):
  • Kreatywność, rzetelność, solidność wykonywanej pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • atrakcyjną i samodzielną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i stabilizację
  • prywatna opiekę medyczną
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • kartę sportową Multisport