Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Referendarz w Dziale Informatyki i Zamówień Publicznych

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3514 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 162753
  • Data ukazania się ogłoszenia: 02 września 2014 r.

  • Dyrektor generalny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • referendarz
  • do spraw obsługi sekretariatu
  • w Dziale Informatyki i Zamówień Publicznych

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

  • o stanowisko pracy mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, zgodnie z przepisami art. 5 ustawy o służbie cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych, ul. Rakowiecka 2D, 02-517 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • kompletowanie i przedkładanie dokumentów oraz korespondencji do podpisu Dyrektora
  • ewidencja pism wpływających i wychodzących od Dyrektora w elektronicznym systemie obiegu dokumentów
  • prowadzenie terminarza spotkań i narad oraz informowanie o terminach załatwiania spraw
  • przegląd prasy codziennej pod kątem informacji dot. urzędu, archiwów państwowych i spraw archiwalnych
  • redagowanie krótkich pism na polecenie Dyrektora
  • organizacja spotkań, techniczna obsługa spotkań i posiedzeń
  • przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych pracownikom Departamentów

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca biurowa w siedzibie urzędu. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner).
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Stanowisko pracy jest wyposażone w monitor ekranowy, czas pracy przy monitorze wynosi powyżej połowy dobowego czasu pracy. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Wejście do budynku NDAP jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością: brak progów utrudniających poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową.
    Inne
    Brak windy. Stanowisko pracy usytuowane jest na 2 piętrze budynku. Pomieszczenia sanitarne na 2 piętrze nie są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Pomieszczenie dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością znajduje się na parterze, co powoduje konieczność pokonywania dużych odległości i otwierania drzwi z samozamykaczami.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość funkcjonowania administracji publicznej
    • umiejetność obsługi aplikacji biurowych MS Office
    • dobra organizacja pracy
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • precyzyjność i dokładność
    • komunikatywność
    • wysoka kultura osobista
wymagania dodatkowe
  • kopie innych dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań niezbędnych

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów