Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
REFERENT DS. PERSONALNYCH

iExporter
opolskie, Kluczbork, woj. Opolskie
praca stacjonarna
4381 dni temu
Numer referencyjny: RP/04/2012 - 2012-04-04

O pracodawcy:

Nasz Klient, wiodący w branży producent i sprzedawca okuć do okien i systemów wietrzenia w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na w/w stanowisko.

Miejsce Pracy

  • Kluczbork, woj. Opolskie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad systemem ewidencji czasu pracy
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • ustalanie harmonogramów czasu pracy
  • przygotowywanie raportów kadrowych
  • rozliczanie czasów akordowych pracowników produkcyjnych

Pracodawca oczekuje:

  • wykształcenia wyższego lub studentów ostatnich lat studiów
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP)
  • wysokich umiejętności analitycznych
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • mile widziane doświadczenie (praktyki) w dziale kadr
  • mile widziana znajomość przepisów prawa pracy

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy
  • interesującą pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

Aplikacje (list motywacyjny oraz C.V. ze zdjęciem) należy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą opcji APLIKUJ.
Zapewniamy poufność podań. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz.883)”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce:Kluczbork, woj. Opolskie Aplikuj
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)