Zobacz więcej ofert pracy

Reprezentant

Holiday Travel Center Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
3120 dni temu

LIDER NA RYNKU WAKACJI KLUBOWYCH
HOLIDAY TRAVEL CENTER SP. Z O.O.
W ZWIĄZKU Z POSZERZANIEM SWOJEJ OFERTY PILNIE POSZUKUJE DLA SWOJEGO PARTNERA OSOBY NA STANOWISKO REPREZENTANTA DO PRACY W 4* HOTELU ALPEJSKIM W AUSTRII.

Nr Ref.: REP/AUT

Zadania:
  • Praca polega na prezentowaniu produktów wakacyjnych polskim gościom hotelowym,
  • Uczestniczeniu w anglojęzycznych szkoleniach sprzedażowo-produktowych.
Wymagania:
  • Gotowość do podjęcia pracy w Austrii (w bliskim horyzoncie czasowym),
  • Znajomość języka angielskiego (niemiecki mile widziany),
  • Zaangażowanie oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i bezpośrednim kontakcie z klientem,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Miła aparycja,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana w Warszawie.
Oferujemy:
  • Bezpłatne i kompleksowe szkolenia na terenie Polski (teoria + praktyka),
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja),
  • Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu,
  • Gwarancja dostarczania potencjalnych klientów do hotelu.