Najnowsze oferty pracy

  • Konsultant ds. Rekrutacji

    Force Upp   Warszawa, Śródmieście, blisko metra    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Pozyskiwać kandydatów z rynków zagranicznych należących do Europy Wschodniej; Dobierać aktualne oferty do profilu kandydata; Budować oraz zarządzać bazą kandydatów; Kreować i publikować ogłoszenia w języku ukraińskim/ rosyjskim i polskim.
Zobacz więcej ofert pracy

Researcher

Grafton Recruitment
Wrocław
praca stacjonarna
2584 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Researcher
Job location: Wrocław
Nr ref.: 99-12-42860/PC
We are growing, are you ready to join us?

Join our team as a Talent Sourcer

Your story begins here!

Your Mission:
  • Pass the Grafton Induction Academy program
  • Learn about recruitment methods and tools
  • Participate on recruitment projects by finding great candidates on the market
  • Become a Recruitment Consultant in the future
Requirements:
Your Responsibilities:
  • Learn and work with experienced people
  • Develop recruitment skills
  • Use a multitude of channels and tools
  • Analyze the market
  • Start to identify the best Talents on the market

Your skills:
  • Passion
  • Entrepreneurial spirit
  • People & Business oriented
  • Sense of service
  • Good level of English

We look forward to meeting with you, apply now!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".