Zobacz więcej ofert pracy

Rewident taboru

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
2397 dni temu

Ogłoszenie numer: 1789784, z dnia 2017-09-26

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie – www.protorsa.com.pl

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Wykonywanie prac związanych z naprawami i przeglądami taboru kolejowego, głównie wagonów.

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie;
  • Aktualne uprawnienia zawodowe;
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy;
  • Zdolności manualne, dokładność.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym;

  • Pracę na pełen etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.