Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2842 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SM/WAW/0616/MK

Zadania na stanowisku:
  • Zarządzanie procesem release management w zakresie zmian dotyczących szyny danych
  • Planowanie pracy w ramach sprintów oraz nadzór nad prowadzonymi pracami członków Zespołu
  • Planowanie procesów Agile/ITIL w ramach Zespołu
Doświadczenie / kompetencje:
  • Doświadczenie w pracy w obszarze koordynacji i planowania zadań na poszczególne sprinty
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem releasowania zmian do systemów informatycznych
  • Umiejętność szerokiego i perspektywicznego spojrzenia na podległy obszar,
  • Umiejętność planowania prac
  • Asertywność
  • Znajomość obecnych na rynku rozwiązań OpenSource oraz SVN/Maven
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym oraz wysoka komunikatywność
  • Znajomość narzędzi komunikacji w projekcie typu Jira, QC, SharePoint
  • Mile widziana praktyczna znajomość metodyk projektowych, szczególnie Scrum
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Przyjazną atmosferę pracy

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Scrum Master".

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."