Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   mazowieckie    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    7 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

STX Next
mazowieckie, Łódź
praca stacjonarna
2788 dni temu

9 500 - ­ 14 100 PLN NET + VAT

STX Next, największy pythonowy Software House, poszukuje developerów z komercyjnym doświadczeniem w programowaniu w Pythonie i JavaScript. Programujemy i tworzymy aplikacje webowe przy zastosowaniu zwinnych metodyk oraz najlepszych praktyk programistycznych.

Twoim wyzwaniem będzie współpraca z wymagającymi zagranicznymi Klientami, którzy posiadają
różny poziom doświadczenia w pracy w projektach zwinnych. Trafność w doborze praktyk
w zależności od sytuacji projektowej i zaawansowania produktu. Praca nad stworzeniem
i utrzymaniem dobrej współpracy w zespole projektowym.

Oczekujemy
  • Dobrej znajomość Scruma i innych zwinnych praktyk
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu transformacji
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • Samodzielności i dobrej organizacja pracy
  • Cechy liderskie: proaktywności, otwartości na ludzi, dojrzałości emocjonalnej
Oferujemy
  • Pracę w środowisku Agile z doświadczonymi developerami, gdzie w codziennej pracy kładzie się nacisk
  • na wysoką jakość wytwarzanego kodu: code review
  • Małe zespoły: 3 ­ 9 osobowe
  • Budżet na zespołowe wyjścia integracyjne
  • 20 dni płatnego urlopu, płatne nadgodziny 150% stawki godzinowej
  • Dopłaty do opieki medycznej (Medicover) i karty multisport
  • Praca zdalna do 10% czasu pracy w miesiącu (2 dni) i elastyczne godziny pracy ustalane z zespołem
  • Przejrzysty algorytm wynagrodzeń ­ 2 razy w roku na podstawie "salary formula", która uwzględnia
  • experience, seniority oraz versatility
  • Budżet szkoleniowy ­ STX pokrywa 75% kosztów udziału w szkoleniach/ konferencjach
  • Pakiet relokacyjny
Fill the job application form or send your English CV/resume to rekrutacja@stxnext.pl and put “Scrum Master” in the subject. Also, include the following legal gibberish somewhere in your CV: „I hereby authorise you to process my personal data included in my job application for the needs of the current and future recruitment processes (in accordance with the Personnel Protection Act of 29.08.1997 no 133 position 883).”