Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

ProData Consult Sp.z o.o
Toruń
praca stacjonarna
2451 dni temu
Jesteśmy jedną z największych międzynarodowych firm konsultingowych z siecią placówek
w Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Holandii i w Polsce. ProData Consult to:
  • najlepsi na rynku konsultanci IT – zupełnie poważnie i na serio
  • rozwojowe projekty w każdej branży – z wyłączeniem sił zbrojnych, takie mamy zasady
  • nastawienie na współpracę i spersonalizowanie usług – czyli słynna ‘skandynawska kultura pracy’
  • oraz przejrzysta forma rozliczeń
A może po prostu - sprawdź nas?

Miejsce pracy: Toruń
INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmacja.
  • Typ projektu: Wspieranie zespołu developerskiego, Product Ownerów oraz organizacji we wdrażaniu i używaiu metodyki SCRUM.
  • Lokalizacja: Toruń + 1 dzień zdalnie.
  • Delegacje: nie.
  • Język projektu: j. polski.
  • Długość projektu: 12-18 miesięcy.
  • Kontrakt B2B.
  • Start: ASAP.
Wymagania:
  • Ekspercka wiedza z zakresu SCRUM, z doświadczeniem Scrum Matera i odpowiednimi certyfikatami (PSM I/ II, CSM).
  • Mile widziana certyfikacja/doświadczenie Product Ownera (PSPO I lub II).
  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność efektywnej komunikacji, umiejętności negocjacyjne.
  • Mile widziane doświadczenie jako Project Manager.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

ZADANIA:

  • Wspieranie zespołu developerskiego w projektach integracji systemów, usuwanie przeszkód, moderowanie spotkań, facylitację.
  • Bliska współpraca z właścicielem produktu, kierownikami projektów i zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów i wyjaśnianiu zasad metodyki.
  • Zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu SCRUM’owego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki SCRUM’owej.
  • Wspieranie organizacji poprzez edukację, facylitację i wyjaśnianie nieporozumień we wdrażaniu i używaniu metodyki SCRUM.

Oferujemy:
  • Współpracę pełną nowych możliwości.
  • Możliwość rozwoju kompetencji SCRUM.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.