Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Moorgate
Warszawa
praca stacjonarna
2311 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FinTech, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DB/Scrum/1217/WAW

Zadania:

  • udział w projektach informatycznych związanych z wytwarzaniem oprogramowania w roli Scrum Mastera;
  • coaching i wspieranie pracy zespołu oraz monitorowanie postępów;
  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zespołów oraz jakość tworzonych produktów;
  • organizowanie i planowanie przebiegu spotkań scrumowych;
  • usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu;
  • nadzór nad stosowaniem procesów oraz zasad zgodnych z metodyką Scrum;

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Scrum Mastera;
  • praktyczne doświadczenie w pracy w zespołach developerskich w roli członka zespołu;
  • znajomość procesów oraz metodyk wytwórczych oprogramowania;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • proaktywne podejście do pracy;
  • zainteresowanie nowymi technologiami;

Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;